Kuzbass Kemerovo - Ural Ufa
Kuzbass Kemerovo
10/09
Gazprom-Yugra Surgut - Yenisey Krasnoyarsk
Gazprom-Yugra Surgut
10/09
Fakel Novyi Urengoy - Nova Novokuybyshevsk
Nova Novokuybyshevsk
10/09
Dynamo Leningrad - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv Novosibirsk
10/09
Zenit Kazan - Yaroslavich Yaroslavl
Zenit Kazan
10/09
Dynamo Moskva - Zenit St. Petersburg
Zenit St. Petersburg
10/09
Belogorie Belgorod - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Belogorie Belgorod
11/09
Lokomotiv Novosibirsk - Gazprom-Yugra Surgut
Lokomotiv Novosibirsk
16/09
Ural Ufa - Zenit Kazan
Zenit Kazan
16/09
Dynamo Moskva - Kuzbass Kemerovo
Kuzbass Kemerovo
16/09
Zenit St. Petersburg - Yenisey Krasnoyarsk
Zenit St. Petersburg
16/09
Belogorie Belgorod - Fakel Novyi Urengoy
Belogorie Belgorod
16/09
Yaroslavich Yaroslavl - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Yaroslavich Yaroslavl
16/09
Nova Novokuybyshevsk - Dynamo Leningrad
Nova Novokuybyshevsk
17/09
Belogorie Belgorod - Zenit St. Petersburg
Belogorie Belgorod
22/09
Kuzbass Kemerovo - Nova Novokuybyshevsk
Kuzbass Kemerovo
23/09
Ural Ufa - Yenisey Krasnoyarsk
Ural Ufa
23/09
Gazprom-Yugra Surgut - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Gazprom-Yugra Surgut
23/09
Dynamo Leningrad - Fakel Novyi Urengoy
Fakel Novyi Urengoy
23/09
Zenit Kazan - Lokomotiv Novosibirsk
Zenit Kazan
23/09
Dynamo Moskva - Yaroslavich Yaroslavl
Dynamo Moskva
23/09
Zenit St. Petersburg - Fakel Novyi Urengoy
Zenit St. Petersburg
26/09
Yenisey Krasnoyarsk - Yaroslavich Yaroslavl
Yenisey Krasnoyarsk
27/09
Nova Novokuybyshevsk - Ural Ufa
Ural Ufa
27/09
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Kuzbass Kemerovo
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
27/09
Gazprom-Yugra Surgut - Dynamo Leningrad
Gazprom-Yugra Surgut
27/09
Zenit Kazan - Belogorie Belgorod
Zenit Kazan
27/09
Dynamo Moskva - Lokomotiv Novosibirsk
Dynamo Moskva
27/09
Yenisey Krasnoyarsk - Nova Novokuybyshevsk
Nova Novokuybyshevsk
30/09
Lokomotiv Novosibirsk - Yaroslavich Yaroslavl
Lokomotiv Novosibirsk
30/09
Ural Ufa - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Ural Ufa
30/09
Gazprom-Yugra Surgut - Zenit St. Petersburg
Gazprom-Yugra Surgut
30/09
Dynamo Leningrad - Kuzbass Kemerovo
Kuzbass Kemerovo
30/09
Zenit Kazan - Fakel Novyi Urengoy
Zenit Kazan
30/09
Belogorie Belgorod - Dynamo Moskva
Belogorie Belgorod
30/09
Lokomotiv Novosibirsk - Belogorie Belgorod
Belogorie Belgorod
07/10
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Yenisey Krasnoyarsk
Yenisey Krasnoyarsk
07/10
Ural Ufa - Dynamo Leningrad
Ural Ufa
07/10
Zenit Kazan - Gazprom-Yugra Surgut
Zenit Kazan
07/10
Zenit St. Petersburg - Kuzbass Kemerovo
Kuzbass Kemerovo
07/10
Dynamo Moskva - Fakel Novyi Urengoy
Fakel Novyi Urengoy
07/10
Yaroslavich Yaroslavl - Nova Novokuybyshevsk
Nova Novokuybyshevsk
07/10
Ural Ufa - Zenit St. Petersburg
Ural Ufa
20/10
Nova Novokuybyshevsk - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Nova Novokuybyshevsk
21/10
Gazprom-Yugra Surgut - Dynamo Moskva
Dynamo Moskva
21/10
Dynamo Leningrad - Yenisey Krasnoyarsk
Yenisey Krasnoyarsk
21/10
Kuzbass Kemerovo - Zenit Kazan
Zenit Kazan
22/10
Fakel Novyi Urengoy - Lokomotiv Novosibirsk
Fakel Novyi Urengoy
22/10
Belogorie Belgorod - Yaroslavich Yaroslavl
Belogorie Belgorod
22/10
Yenisey Krasnoyarsk - Zenit Kazan
25/10
Kuzbass Kemerovo - Lokomotiv Novosibirsk
27/10
Ural Ufa - Dynamo Moskva
27/10
Fakel Novyi Urengoy - Yaroslavich Yaroslavl
27/10
Nova Novokuybyshevsk - Zenit St. Petersburg
27/10
Dynamo Leningrad - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
27/10
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Fakel Novyi Urengoy
03/11
Ural Ufa - Yaroslavich Yaroslavl
03/11
Nova Novokuybyshevsk - Gazprom-Yugra Surgut
03/11
Belogorie Belgorod - Dynamo Leningrad
03/11
Zenit Kazan - Dynamo Moskva
03/11
Yenisey Krasnoyarsk - Kuzbass Kemerovo
04/11
Zenit St. Petersburg - Lokomotiv Novosibirsk
04/11
Gazprom-Yugra Surgut - Belogorie Belgorod
07/11
Gazprom-Yugra Surgut - Fakel Novyi Urengoy
10/11
Nova Novokuybyshevsk - Zenit Kazan
10/11
Dynamo Moskva - Yenisey Krasnoyarsk
10/11
Belogorie Belgorod - Kuzbass Kemerovo
10/11
Yaroslavich Yaroslavl - Dynamo Leningrad
10/11
Zenit St. Petersburg - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
11/11
Lokomotiv Novosibirsk - Yenisey Krasnoyarsk
14/11
Kuzbass Kemerovo - Fakel Novyi Urengoy
14/11
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Zenit Kazan
14/11
Ural Ufa - Belogorie Belgorod
14/11
Gazprom-Yugra Surgut - Yaroslavich Yaroslavl
14/11
Nova Novokuybyshevsk - Dynamo Moskva
14/11
Dynamo Leningrad - Zenit St. Petersburg
14/11
Lokomotiv Novosibirsk - Nova Novokuybyshevsk
17/11
Yenisey Krasnoyarsk - Belogorie Belgorod
17/11
Fakel Novyi Urengoy - Ural Ufa
17/11
Gazprom-Yugra Surgut - Kuzbass Kemerovo
17/11
Dynamo Leningrad - Zenit Kazan
17/11
Dynamo Moskva - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
17/11
Yaroslavich Yaroslavl - Zenit St. Petersburg
17/11
Lokomotiv Novosibirsk - Ural Ufa
21/11
Zenit St. Petersburg - Zenit Kazan
21/11
Yenisey Krasnoyarsk - Fakel Novyi Urengoy
24/11
Kuzbass Kemerovo - Yaroslavich Yaroslavl
24/11
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Lokomotiv Novosibirsk
24/11
Ural Ufa - Gazprom-Yugra Surgut
24/11
Dynamo Moskva - Dynamo Leningrad
24/11
Belogorie Belgorod - Nova Novokuybyshevsk
24/11
Yenisey Krasnoyarsk - Gazprom-Yugra Surgut
08/12
Lokomotiv Novosibirsk - Dynamo Leningrad
08/12
Ural Ufa - Kuzbass Kemerovo
08/12
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Belogorie Belgorod
08/12
Nova Novokuybyshevsk - Fakel Novyi Urengoy
08/12
Zenit St. Petersburg - Dynamo Moskva
08/12
Zenit Kazan - Yaroslavich Yaroslavl
08/12
Kuzbass Kemerovo - Yenisey Krasnoyarsk
23/12
Lokomotiv Novosibirsk - Zenit St. Petersburg
23/12
Gazprom-Yugra Surgut - Nova Novokuybyshevsk
23/12
Fakel Novyi Urengoy - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
23/12
Dynamo Leningrad - Belogorie Belgorod
23/12
Dynamo Moskva - Zenit Kazan
23/12
Yaroslavich Yaroslavl - Ural Ufa
23/12
Yenisey Krasnoyarsk - Ural Ufa
27/12
Lokomotiv Novosibirsk - Zenit Kazan
27/12
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Gazprom-Yugra Surgut
27/12
Fakel Novyi Urengoy - Dynamo Leningrad
27/12
Nova Novokuybyshevsk - Kuzbass Kemerovo
27/12
Zenit St. Petersburg - Belogorie Belgorod
27/12
Yaroslavich Yaroslavl - Dynamo Moskva
27/12
Kuzbass Kemerovo - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
05/01
Lokomotiv Novosibirsk - Dynamo Moskva
05/01
Ural Ufa - Nova Novokuybyshevsk
05/01
Fakel Novyi Urengoy - Zenit St. Petersburg
05/01
Dynamo Leningrad - Gazprom-Yugra Surgut
05/01
Belogorie Belgorod - Zenit Kazan
05/01
Yaroslavich Yaroslavl - Yenisey Krasnoyarsk
05/01
Kuzbass Kemerovo - Dynamo Leningrad
09/01
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Ural Ufa
09/01
Fakel Novyi Urengoy - Zenit Kazan
09/01
Nova Novokuybyshevsk - Yenisey Krasnoyarsk
09/01
Zenit St. Petersburg - Gazprom-Yugra Surgut
09/01
Dynamo Moskva - Belogorie Belgorod
09/01
Yaroslavich Yaroslavl - Lokomotiv Novosibirsk
09/01
Yenisey Krasnoyarsk - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
12/01
Kuzbass Kemerovo - Zenit St. Petersburg
12/01
Gazprom-Yugra Surgut - Zenit Kazan
12/01
Fakel Novyi Urengoy - Dynamo Moskva
12/01
Nova Novokuybyshevsk - Yaroslavich Yaroslavl
12/01
Dynamo Leningrad - Ural Ufa
12/01
Belogorie Belgorod - Lokomotiv Novosibirsk
12/01
Yenisey Krasnoyarsk - Dynamo Leningrad
19/01
Lokomotiv Novosibirsk - Fakel Novyi Urengoy
19/01
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Nova Novokuybyshevsk
19/01
Zenit St. Petersburg - Ural Ufa
19/01
Zenit Kazan - Kuzbass Kemerovo
19/01
Dynamo Moskva - Gazprom-Yugra Surgut
19/01
Yaroslavich Yaroslavl - Belogorie Belgorod
19/01
Lokomotiv Novosibirsk - Kuzbass Kemerovo
26/01
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Dynamo Leningrad
26/01
Zenit Kazan - Yenisey Krasnoyarsk
26/01
Dynamo Moskva - Ural Ufa
26/01
Belogorie Belgorod - Gazprom-Yugra Surgut
26/01
Yaroslavich Yaroslavl - Fakel Novyi Urengoy
26/01
Zenit St. Petersburg - Nova Novokuybyshevsk
28/01
Dynamo Leningrad - Nova Novokuybyshevsk
31/01
Yenisey Krasnoyarsk - Zenit St. Petersburg
02/02
Kuzbass Kemerovo - Dynamo Moskva
02/02
Gazprom-Yugra Surgut - Lokomotiv Novosibirsk
02/02
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Yaroslavich Yaroslavl
02/02
Zenit Kazan - Ural Ufa
02/02
Fakel Novyi Urengoy - Belogorie Belgorod
03/02
Kuzbass Kemerovo - Belogorie Belgorod
07/02
Yenisey Krasnoyarsk - Dynamo Moskva
09/02
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Zenit St. Petersburg
09/02
Ural Ufa - Lokomotiv Novosibirsk
09/02
Fakel Novyi Urengoy - Gazprom-Yugra Surgut
09/02
Zenit Kazan - Nova Novokuybyshevsk
09/02
Dynamo Leningrad - Yaroslavich Yaroslavl
09/02
Yenisey Krasnoyarsk - Lokomotiv Novosibirsk
16/02
Fakel Novyi Urengoy - Kuzbass Kemerovo
16/02
Zenit St. Petersburg - Dynamo Leningrad
16/02
Zenit Kazan - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
16/02
Dynamo Moskva - Nova Novokuybyshevsk
16/02
Belogorie Belgorod - Ural Ufa
16/02
Yaroslavich Yaroslavl - Gazprom-Yugra Surgut
16/02
Kuzbass Kemerovo - Gazprom-Yugra Surgut
23/02
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Dynamo Moskva
23/02
Ural Ufa - Fakel Novyi Urengoy
23/02
Nova Novokuybyshevsk - Lokomotiv Novosibirsk
23/02
Zenit Kazan - Dynamo Leningrad
23/02
Belogorie Belgorod - Yenisey Krasnoyarsk
23/02
Zenit St. Petersburg - Yaroslavich Yaroslavl
23/02
Lokomotiv Novosibirsk - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
02/03
Fakel Novyi Urengoy - Yenisey Krasnoyarsk
02/03
Gazprom-Yugra Surgut - Ural Ufa
02/03
Nova Novokuybyshevsk - Belogorie Belgorod
02/03
Zenit Kazan - Zenit St. Petersburg
02/03
Dynamo Leningrad - Dynamo Moskva
02/03
Yaroslavich Yaroslavl - Kuzbass Kemerovo
02/03