10/09
Kuzbass Kemerovo
Ural Ufa
25
25
23
25
23
21
25
18
10/09
Gazprom-Yugra Surgut
Yenisey Krasnoyarsk
22
25
25
25
25
23
18
22
10/09
Fakel Novyi Urengoy
Nova Novokuybyshevsk
25
25
21
16
13
21
18
25
25
15
10/09
Dynamo Leningrad
Lokomotiv Novosibirsk
25
22
15
18
18
25
25
25
10/09
Zenit Kazan
Yaroslavich Yaroslavl
25
26
25
16
24
15
10/09
Dynamo Moskva
Zenit St. Petersburg
25
20
17
24
19
25
25
26
11/09
Belogorie Belgorod
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
19
25
25
25
25
15
20
18
16/09
Lokomotiv Novosibirsk
Gazprom-Yugra Surgut
25
25
19
25
15
19
25
16
16/09
Ural Ufa
Zenit Kazan
15
22
11
25
25
25
16/09
Dynamo Moskva
Kuzbass Kemerovo
25
18
20
25
11
21
25
25
22
15
16/09
Zenit St. Petersburg
Yenisey Krasnoyarsk
19
25
25
25
25
21
16
22
16/09
Belogorie Belgorod
Fakel Novyi Urengoy
25
25
25
23
17
23
16/09
Yaroslavich Yaroslavl
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
25
25
23
25
19
23
25
17
17/09
Nova Novokuybyshevsk
Dynamo Leningrad
25
22
20
25
20
23
25
25
18
18
22/09
Belogorie Belgorod
Zenit St. Petersburg
25
25
22
25
21
20
25
19
23/09
Kuzbass Kemerovo
Nova Novokuybyshevsk
25
25
23
25
19
17
25
14
23/09
Ural Ufa
Yenisey Krasnoyarsk
21
23
25
25
15
25
25
20
18
10
23/09
Gazprom-Yugra Surgut
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
25
18
23
25
15
16
25
25
20
11
23/09
Dynamo Leningrad
Fakel Novyi Urengoy
21
18
20
25
25
25
23/09
Zenit Kazan
Lokomotiv Novosibirsk
22
25
25
25
25
22
23
22
23/09
Dynamo Moskva
Yaroslavich Yaroslavl
25
25
25
18
17
16
26/09
Zenit St. Petersburg
Fakel Novyi Urengoy
25
25
26
10
17
24
27/09
Yenisey Krasnoyarsk
Yaroslavich Yaroslavl
25
25
25
20
21
19
27/09
Nova Novokuybyshevsk
Ural Ufa
25
24
17
23
17
26
25
25
27/09
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Kuzbass Kemerovo
17
20
25
25
15
25
25
19
23
8
27/09
Gazprom-Yugra Surgut
Dynamo Leningrad
25
17
25
22
15
19
25
13
25
11
27/09
Zenit Kazan
Belogorie Belgorod
25
25
25
19
23
18
27/09
Dynamo Moskva
Lokomotiv Novosibirsk
25
17
25
35
23
25
23
33
30/09
Yenisey Krasnoyarsk
Nova Novokuybyshevsk
23
25
14
28
25
17
25
30
30/09
Lokomotiv Novosibirsk
Yaroslavich Yaroslavl
23
25
18
25
15
25
23
25
20
10
30/09
Ural Ufa
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
25
25
25
23
19
23
30/09
Gazprom-Yugra Surgut
Zenit St. Petersburg
22
28
25
25
15
25
26
27
22
11
30/09
Dynamo Leningrad
Kuzbass Kemerovo
25
25
22
23
6
19
22
25
25
15
30/09
Zenit Kazan
Fakel Novyi Urengoy
25
17
25
20
15
22
25
23
25
9
30/09
Belogorie Belgorod
Dynamo Moskva
34
25
25
32
20
23
07/10
Lokomotiv Novosibirsk
Belogorie Belgorod
25
25
20
20
13
20
18
25
25
15
07/10
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Yenisey Krasnoyarsk
20
21
20
25
25
25
07/10
Ural Ufa
Dynamo Leningrad
25
20
21
25
15
22
25
25
22
13
07/10
Zenit Kazan
Gazprom-Yugra Surgut
25
26
20
25
15
24
25
21
07/10
Zenit St. Petersburg
Kuzbass Kemerovo
25
21
16
28
20
25
25
30
07/10
Dynamo Moskva
Fakel Novyi Urengoy
21
25
23
24
25
20
25
26
07/10
Yaroslavich Yaroslavl
Nova Novokuybyshevsk
25
27
19
17
11
16
25
25
25
15
20/10
Ural Ufa
Zenit St. Petersburg
25
27
19
25
19
25
25
20
21/10
Nova Novokuybyshevsk
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
25
25
25
17
22
22
21/10
Gazprom-Yugra Surgut
Dynamo Moskva
25
23
25
22
13
22
25
17
25
15
21/10
Dynamo Leningrad
Yenisey Krasnoyarsk
21
25
25
19
12
25
21
19
25
15
22/10
Kuzbass Kemerovo
Zenit Kazan
22
26
21
25
28
25
22/10
Fakel Novyi Urengoy
Lokomotiv Novosibirsk
20
25
25
24
15
25
21
19
26
13
22/10
Belogorie Belgorod
Yaroslavich Yaroslavl
25
25
25
18
20
16
25/10
Yenisey Krasnoyarsk
Zenit Kazan
27/10
Kuzbass Kemerovo
Lokomotiv Novosibirsk
27/10
Ural Ufa
Dynamo Moskva
27/10
Fakel Novyi Urengoy
Yaroslavich Yaroslavl
27/10
Nova Novokuybyshevsk
Zenit St. Petersburg
27/10
Dynamo Leningrad
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
03/11
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Fakel Novyi Urengoy
03/11
Ural Ufa
Yaroslavich Yaroslavl
03/11
Nova Novokuybyshevsk
Gazprom-Yugra Surgut
03/11
Belogorie Belgorod
Dynamo Leningrad
03/11
Zenit Kazan
Dynamo Moskva
04/11
Yenisey Krasnoyarsk
Kuzbass Kemerovo
04/11
Zenit St. Petersburg
Lokomotiv Novosibirsk
07/11
Gazprom-Yugra Surgut
Belogorie Belgorod
10/11
Gazprom-Yugra Surgut
Fakel Novyi Urengoy
10/11
Nova Novokuybyshevsk
Zenit Kazan
10/11
Dynamo Moskva
Yenisey Krasnoyarsk
10/11
Belogorie Belgorod
Kuzbass Kemerovo
10/11
Yaroslavich Yaroslavl
Dynamo Leningrad
11/11
Zenit St. Petersburg
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
14/11
Lokomotiv Novosibirsk
Yenisey Krasnoyarsk
14/11
Kuzbass Kemerovo
Fakel Novyi Urengoy
14/11
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Zenit Kazan
14/11
Ural Ufa
Belogorie Belgorod
14/11
Gazprom-Yugra Surgut
Yaroslavich Yaroslavl
14/11
Nova Novokuybyshevsk
Dynamo Moskva
14/11
Dynamo Leningrad
Zenit St. Petersburg
17/11
Lokomotiv Novosibirsk
Nova Novokuybyshevsk
17/11
Yenisey Krasnoyarsk
Belogorie Belgorod
17/11
Fakel Novyi Urengoy
Ural Ufa
17/11
Gazprom-Yugra Surgut
Kuzbass Kemerovo
17/11
Dynamo Leningrad
Zenit Kazan
17/11
Dynamo Moskva
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
17/11
Yaroslavich Yaroslavl
Zenit St. Petersburg
21/11
Lokomotiv Novosibirsk
Ural Ufa
21/11
Zenit St. Petersburg
Zenit Kazan
24/11
Yenisey Krasnoyarsk
Fakel Novyi Urengoy
24/11
Kuzbass Kemerovo
Yaroslavich Yaroslavl
24/11
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Lokomotiv Novosibirsk
24/11
Ural Ufa
Gazprom-Yugra Surgut
24/11
Dynamo Moskva
Dynamo Leningrad
24/11
Belogorie Belgorod
Nova Novokuybyshevsk
08/12
Yenisey Krasnoyarsk
Gazprom-Yugra Surgut
08/12
Lokomotiv Novosibirsk
Dynamo Leningrad
08/12
Ural Ufa
Kuzbass Kemerovo
08/12
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Belogorie Belgorod
08/12
Nova Novokuybyshevsk
Fakel Novyi Urengoy
08/12
Zenit St. Petersburg
Dynamo Moskva
08/12
Zenit Kazan
Yaroslavich Yaroslavl
23/12
Kuzbass Kemerovo
Yenisey Krasnoyarsk
23/12
Lokomotiv Novosibirsk
Zenit St. Petersburg
23/12
Gazprom-Yugra Surgut
Nova Novokuybyshevsk
23/12
Fakel Novyi Urengoy
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
23/12
Dynamo Leningrad
Belogorie Belgorod
23/12
Dynamo Moskva
Zenit Kazan
23/12
Yaroslavich Yaroslavl
Ural Ufa
27/12
Yenisey Krasnoyarsk
Ural Ufa
27/12
Lokomotiv Novosibirsk
Zenit Kazan
27/12
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Gazprom-Yugra Surgut
27/12
Fakel Novyi Urengoy
Dynamo Leningrad
27/12
Nova Novokuybyshevsk
Kuzbass Kemerovo
27/12
Zenit St. Petersburg
Belogorie Belgorod
27/12
Yaroslavich Yaroslavl
Dynamo Moskva
05/01
Kuzbass Kemerovo
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
05/01
Lokomotiv Novosibirsk
Dynamo Moskva
05/01
Ural Ufa
Nova Novokuybyshevsk
05/01
Fakel Novyi Urengoy
Zenit St. Petersburg
05/01
Dynamo Leningrad
Gazprom-Yugra Surgut
05/01
Belogorie Belgorod
Zenit Kazan
05/01
Yaroslavich Yaroslavl
Yenisey Krasnoyarsk
09/01
Kuzbass Kemerovo
Dynamo Leningrad
09/01
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Ural Ufa
09/01
Fakel Novyi Urengoy
Zenit Kazan
09/01
Nova Novokuybyshevsk
Yenisey Krasnoyarsk
09/01
Zenit St. Petersburg
Gazprom-Yugra Surgut
09/01
Dynamo Moskva
Belogorie Belgorod
09/01
Yaroslavich Yaroslavl
Lokomotiv Novosibirsk
12/01
Yenisey Krasnoyarsk
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
12/01
Kuzbass Kemerovo
Zenit St. Petersburg
12/01
Gazprom-Yugra Surgut
Zenit Kazan
12/01
Fakel Novyi Urengoy
Dynamo Moskva
12/01
Nova Novokuybyshevsk
Yaroslavich Yaroslavl
12/01
Dynamo Leningrad
Ural Ufa
12/01
Belogorie Belgorod
Lokomotiv Novosibirsk
19/01
Yenisey Krasnoyarsk
Dynamo Leningrad
19/01
Lokomotiv Novosibirsk
Fakel Novyi Urengoy
19/01
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Nova Novokuybyshevsk
19/01
Zenit St. Petersburg
Ural Ufa
19/01
Zenit Kazan
Kuzbass Kemerovo
19/01
Dynamo Moskva
Gazprom-Yugra Surgut
19/01
Yaroslavich Yaroslavl
Belogorie Belgorod
26/01
Lokomotiv Novosibirsk
Kuzbass Kemerovo
26/01
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Dynamo Leningrad
26/01
Zenit Kazan
Yenisey Krasnoyarsk
26/01
Dynamo Moskva
Ural Ufa
26/01
Belogorie Belgorod
Gazprom-Yugra Surgut
26/01
Yaroslavich Yaroslavl
Fakel Novyi Urengoy
28/01
Zenit St. Petersburg
Nova Novokuybyshevsk
31/01
Dynamo Leningrad
Nova Novokuybyshevsk
02/02
Yenisey Krasnoyarsk
Zenit St. Petersburg
02/02
Kuzbass Kemerovo
Dynamo Moskva
02/02
Gazprom-Yugra Surgut
Lokomotiv Novosibirsk
02/02
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Yaroslavich Yaroslavl
02/02
Zenit Kazan
Ural Ufa
03/02
Fakel Novyi Urengoy
Belogorie Belgorod
07/02
Kuzbass Kemerovo
Belogorie Belgorod
09/02
Yenisey Krasnoyarsk
Dynamo Moskva
09/02
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Zenit St. Petersburg
09/02
Ural Ufa
Lokomotiv Novosibirsk
09/02
Fakel Novyi Urengoy
Gazprom-Yugra Surgut
09/02
Zenit Kazan
Nova Novokuybyshevsk
09/02
Dynamo Leningrad
Yaroslavich Yaroslavl
16/02
Yenisey Krasnoyarsk
Lokomotiv Novosibirsk
16/02
Fakel Novyi Urengoy
Kuzbass Kemerovo
16/02
Zenit St. Petersburg
Dynamo Leningrad
16/02
Zenit Kazan
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
16/02
Dynamo Moskva
Nova Novokuybyshevsk
16/02
Belogorie Belgorod
Ural Ufa
16/02
Yaroslavich Yaroslavl
Gazprom-Yugra Surgut
23/02
Kuzbass Kemerovo
Gazprom-Yugra Surgut
23/02
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Dynamo Moskva
23/02
Ural Ufa
Fakel Novyi Urengoy
23/02
Nova Novokuybyshevsk
Lokomotiv Novosibirsk
23/02
Zenit Kazan
Dynamo Leningrad
23/02
Belogorie Belgorod
Yenisey Krasnoyarsk
23/02
Zenit St. Petersburg
Yaroslavich Yaroslavl
02/03
Lokomotiv Novosibirsk
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
02/03
Fakel Novyi Urengoy
Yenisey Krasnoyarsk
02/03
Gazprom-Yugra Surgut
Ural Ufa
02/03
Nova Novokuybyshevsk
Belogorie Belgorod
02/03
Zenit Kazan
Zenit St. Petersburg
02/03
Dynamo Leningrad
Dynamo Moskva
02/03
Yaroslavich Yaroslavl
Kuzbass Kemerovo