Zarechie Odintsovo - Crvena Zvezda Beograd
Zarechie Odintsovo (F)
06/10
Crvena Zvezda Beograd - Bank BPS Fakro Muszyna
Bank BPS Fakro Muszyna (F)
19/10
Vakifbank Günes Sigorta Türk Telekom - Crvena Zvezda Beograd
Vakifbank (F)
27/10
Vakifbank Günes Sigorta Türk Telekom - Bank BPS Fakro Muszyna
Vakifbank (F)
10/11
Bank BPS Fakro Muszyna - Zarechie Odintsovo
Zarechie Odintsovo (F)
01/12
Bank BPS Fakro Muszyna - Crvena Zvezda Beograd
Bank BPS Fakro Muszyna (F)
02/02
Vakifbank Günes Sigorta Türk Telekom - Zarechie Odintsovo
Vakifbank (F)
16/02
Crvena Zvezda Beograd - Zarechie Odintsovo
Zarechie Odintsovo (F)
29/02
Zarechie Odintsovo - Bank BPS Fakro Muszyna
Bank BPS Fakro Muszyna (F)
22/03
Crvena Zvezda Beograd - Vakifbank Günes Sigorta Türk Telekom
Vakifbank (F)
29/03
Zarechie Odintsovo - Vakifbank Günes Sigorta Türk Telekom
Vakifbank (F)
05/04
Bank BPS Fakro Muszyna - Vakifbank Günes Sigorta Türk Telekom
Vakifbank (F)
19/04
Fenerbahçe Acibadem - ŽOK Split 1700
Fenerbahçe Opet (F)
08/09
Dynamo Moskva - Fenerbahçe Acibadem
Dynamo Moskva (F)
28/09
Fenerbahçe Acibadem - Norda Foppapedretti Bergamo
Fenerbahçe Opet (F)
24/11
ŽOK Split 1700 - Norda Foppapedretti Bergamo
Norda Foppapedretti Bergamo (F)
07/12
Norda Foppapedretti Bergamo - Fenerbahçe Acibadem
Fenerbahçe Opet (F)
15/12
Norda Foppapedretti Bergamo - Dynamo Moskva
Dynamo Moskva (F)
22/12
ŽOK Split 1700 - Dynamo Moskva
Dynamo Moskva (F)
05/01
ŽOK Split 1700 - Fenerbahçe Acibadem
Fenerbahçe Opet (F)
12/01
Norda Foppapedretti Bergamo - ŽOK Split 1700
Norda Foppapedretti Bergamo (F)
26/01
Dynamo Moskva - Norda Foppapedretti Bergamo
Dynamo Moskva (F)
03/05
Dynamo Moskva - ŽOK Split 1700
Dynamo Moskva (F)
16/05
Fenerbahçe Acibadem - Dynamo Moskva
Fenerbahçe Opet (F)
31/05
ASPTT Mulhouse - Eczacibasi VitrA
Eczacibasi VitrA (F)
08/09
CV Aguere - Eczacibasi VitrA
Eczacibasi VitrA (F)
20/10
Eczacibasi VitrA - Voléro Zürich
Eczacibasi VitrA (F)
03/11
Eczacibasi VitrA - ASPTT Mulhouse
Eczacibasi VitrA (F)
17/11
Voléro Zürich - ASPTT Mulhouse
Voléro Zürich (F)
12/01
Eczacibasi VitrA - CV Aguere
Eczacibasi VitrA (F)
02/02
CV Aguere - Voléro Zürich
Voléro Zürich (F)
12/02
CV Aguere - ASPTT Mulhouse
ASPTT Mulhouse (F)
16/02
Voléro Zürich - Eczacibasi VitrA
Voléro Zürich (F)
28/03
ASPTT Mulhouse - Voléro Zürich
Voléro Zürich (F)
11/04
Voléro Zürich - CV Aguere
Voléro Zürich (F)
26/04
ASPTT Mulhouse - CV Aguere
ASPTT Mulhouse (F)
10/05
MC-Carnaghi Villa Cortese - VK Modranska Prostejov
AsystelCarnaghi Villacortese (F)
29/09
VK Modranska Prostejov - MC-Carnaghi Villa Cortese
Agel Prostejov (F)
17/11
Organika Budowlani Lodz - VK Modranska Prostejov
Budowlani Lódz (F)
01/12
RC Cannes - VK Modranska Prostejov
Agel Prostejov (F)
15/12
RC Cannes - MC-Carnaghi Villa Cortese
RC Cannes (F)
19/01
VK Modranska Prostejov - Organika Budowlani Lodz
Agel Prostejov (F)
26/01
MC-Carnaghi Villa Cortese - Organika Budowlani Lodz
AsystelCarnaghi Villacortese (F)
09/02
MC-Carnaghi Villa Cortese - RC Cannes
AsystelCarnaghi Villacortese (F)
29/02
Organika Budowlani Lodz - MC-Carnaghi Villa Cortese
AsystelCarnaghi Villacortese (F)
01/03
RC Cannes - Organika Budowlani Lodz
RC Cannes (F)
15/03
VK Modranska Prostejov - RC Cannes
RC Cannes (F)
31/05
Organika Budowlani Lodz - RC Cannes
RC Cannes (F)
07/06
Scavolini Pesaro - Dinamo Romprest Bucharest
Scavolini Pesaro (F)
01/09
Dinamo Romprest Bucharest - Scavolini Pesaro
Scavolini Pesaro (F)
14/09
Rabita Baku - Scavolini Pesaro
Telekom Baku (F)
19/10
Scavolini Pesaro - Rabita Baku
Scavolini Pesaro (F)
03/11
Dinamo Romprest Bucharest - Rabita Baku
Telekom Baku (F)
05/01
Aluprof Bielsko-Biala - Scavolini Pesaro
Scavolini Pesaro (F)
23/02
Aluprof Bielsko-Biala - Rabita Baku
Aluprof Bielsko-Biala (F)
15/03
Dinamo Romprest Bucharest - Aluprof Bielsko-Biala
Aluprof Bielsko-Biala (F)
29/03
Rabita Baku - Dinamo Romprest Bucharest
Telekom Baku (F)
12/04
Rabita Baku - Aluprof Bielsko-Biala
Telekom Baku (F)
26/04
Aluprof Bielsko-Biala - Dinamo Romprest Bucharest
Aluprof Bielsko-Biala (F)
09/05
Scavolini Pesaro - Aluprof Bielsko-Biala
Scavolini Pesaro (F)
24/05
Bank BPS Fakro Muszyna - MC-Carnaghi Villa Cortese
Bank BPS Fakro Muszyna (F)
01/09
Vakifbank Günes Sigorta Türk Telekom - Aluprof Bielsko-Biala
Vakifbank (F)
15/09
RC Cannes - Eczacibasi VitrA
Eczacibasi VitrA (F)
01/12
Zarechie Odintsovo - Voléro Zürich
Zarechie Odintsovo (F)
15/12
MC-Carnaghi Villa Cortese - Bank BPS Fakro Muszyna
AsystelCarnaghi Villacortese (F)
05/01
Voléro Zürich - Zarechie Odintsovo
Voléro Zürich (F)
19/01
Scavolini Pesaro - Dynamo Moskva
Scavolini Pesaro (F)
09/02
Aluprof Bielsko-Biala - Vakifbank Günes Sigorta Türk Telekom
Vakifbank (F)
23/02
Dynamo Moskva - Scavolini Pesaro
Scavolini Pesaro (F)
22/03
VK Modranska Prostejov - Rabita Baku
Agel Prostejov (F)
28/03
Eczacibasi VitrA - RC Cannes
Eczacibasi VitrA (F)
23/05
Rabita Baku - VK Modranska Prostejov
Telekom Baku (F)
07/06
Eczacibasi VitrA - Vakifbank Günes Sigorta Türk Telekom
Vakifbank (F)
06/10
Bank BPS Fakro Muszyna - Rabita Baku
Telekom Baku (F)
27/10
Scavolini Pesaro - Voléro Zürich
Scavolini Pesaro (F)
17/11
Rabita Baku - Bank BPS Fakro Muszyna
Telekom Baku (F)
12/04
Vakifbank Günes Sigorta Türk Telekom - Eczacibasi VitrA
Vakifbank (F)
26/04
Voléro Zürich - Scavolini Pesaro
Scavolini Pesaro (F)
10/05
Rabita Baku - Scavolini Pesaro
Telekom Baku (F)
27/10
Fenerbahçe Acibadem - Vakifbank Günes Sigorta Türk Telekom
Vakifbank (F)
08/03
Fenerbahçe Acibadem - Scavolini Pesaro
Fenerbahçe Opet (F)
07/09
Vakifbank Günes Sigorta Türk Telekom - Rabita Baku
Vakifbank (F)
02/02