Schweriner SC - Eczacibasi VitrA
Eczacibasi VitrA (F)
29/11
RC Cannes - MC-Carnaghi Villa Cortese
RC Cannes (F)
30/11
Eczacibasi VitrA - RC Cannes
RC Cannes (F)
06/12
MC-Carnaghi Villa Cortese - Schweriner SC
AsystelCarnaghi Villacortese (F)
06/12
MC-Carnaghi Villa Cortese - Eczacibasi VitrA
Eczacibasi VitrA (F)
14/12
RC Cannes - Schweriner SC
RC Cannes (F)
15/12
Schweriner SC - RC Cannes
RC Cannes (F)
20/12
Eczacibasi VitrA - MC-Carnaghi Villa Cortese
Eczacibasi VitrA (F)
22/12
Schweriner SC - MC-Carnaghi Villa Cortese
AsystelCarnaghi Villacortese (F)
10/01
RC Cannes - Eczacibasi VitrA
RC Cannes (F)
11/01
Eczacibasi VitrA - Schweriner SC
Eczacibasi VitrA (F)
17/01
MC-Carnaghi Villa Cortese - RC Cannes
RC Cannes (F)
17/01
Fenerbahçe Universal - Dresdner SC
Fenerbahçe Opet (F)
30/11
Rabita Baku - ASPTT Mulhouse
Telekom Baku (F)
01/12
ASPTT Mulhouse - Fenerbahçe Universal
Fenerbahçe Opet (F)
06/12
Dresdner SC - Rabita Baku
Telekom Baku (F)
07/12
Dresdner SC - ASPTT Mulhouse
ASPTT Mulhouse (F)
14/12
Fenerbahçe Universal - Rabita Baku
Fenerbahçe Opet (F)
15/12
Rabita Baku - Fenerbahçe Universal
Telekom Baku (F)
20/12
ASPTT Mulhouse - Dresdner SC
Dresdner SC (F)
20/12
Rabita Baku - Dresdner SC
Telekom Baku (F)
10/01
Fenerbahçe Universal - ASPTT Mulhouse
Fenerbahçe Opet (F)
11/01
Dresdner SC - Fenerbahçe Universal
Fenerbahçe Opet (F)
17/01
ASPTT Mulhouse - Rabita Baku
Telekom Baku (F)
17/01
Dynamo Kazan - VK Modranska Prostejov
Dynamo Kazan (F)
30/11
Voléro Zürich - Atom Trefl Sopot
PGE Atom Trefl Sopot (F)
30/11
VK Modranska Prostejov - Voléro Zürich
Voléro Zürich (F)
07/12
Atom Trefl Sopot - Dynamo Kazan
Dynamo Kazan (F)
07/12
Atom Trefl Sopot - VK Modranska Prostejov
PGE Atom Trefl Sopot (F)
13/12
Voléro Zürich - Dynamo Kazan
Dynamo Kazan (F)
15/12
Dynamo Kazan - Voléro Zürich
Dynamo Kazan (F)
21/12
VK Modranska Prostejov - Atom Trefl Sopot
PGE Atom Trefl Sopot (F)
21/12
Dynamo Kazan - Atom Trefl Sopot
Dynamo Kazan (F)
11/01
Voléro Zürich - VK Modranska Prostejov
Voléro Zürich (F)
11/01
VK Modranska Prostejov - Dynamo Kazan
Agel Prostejov (F)
17/01
Atom Trefl Sopot - Voléro Zürich
PGE Atom Trefl Sopot (F)
17/01
2004 Tomis Constanta - Azerrail Baku
Azerrail Baku (F)
29/11
Norda Foppapedretti Bergamo - Vakifbank Günes Sigorta Türk Telekom
Vakifbank (F)
30/11
Azerrail Baku - Norda Foppapedretti Bergamo
Azerrail Baku (F)
07/12
Vakifbank Günes Sigorta Türk Telekom - 2004 Tomis Constanta
Vakifbank (F)
08/12
2004 Tomis Constanta - Norda Foppapedretti Bergamo
2004 Tomis Constanta (F)
13/12
Azerrail Baku - Vakifbank Günes Sigorta Türk Telekom
Azerrail Baku (F)
14/12
Vakifbank Günes Sigorta Türk Telekom - Azerrail Baku
Vakifbank (F)
20/12
Norda Foppapedretti Bergamo - 2004 Tomis Constanta
Norda Foppapedretti Bergamo (F)
22/12
2004 Tomis Constanta - Vakifbank Günes Sigorta Türk Telekom
Vakifbank (F)
10/01
Norda Foppapedretti Bergamo - Azerrail Baku
Norda Foppapedretti Bergamo (F)
12/01
Azerrail Baku - 2004 Tomis Constanta
Azerrail Baku (F)
17/01
Vakifbank Günes Sigorta Türk Telekom - Norda Foppapedretti Bergamo
Vakifbank (F)
17/01
Bank BPS Fakro Muszyna - Crvena Zvezda Beograd
Bank BPS Fakro Muszyna (F)
30/11
Scavolini Pesaro - Dynamo Moskva
Scavolini Pesaro (F)
01/12
Crvena Zvezda Beograd - Scavolini Pesaro
Scavolini Pesaro (F)
07/12
Dynamo Moskva - Bank BPS Fakro Muszyna
Bank BPS Fakro Muszyna (F)
08/12
Dynamo Moskva - Crvena Zvezda Beograd
Dynamo Moskva (F)
14/12
Scavolini Pesaro - Bank BPS Fakro Muszyna
Bank BPS Fakro Muszyna (F)
15/12
Crvena Zvezda Beograd - Dynamo Moskva
Dynamo Moskva (F)
21/12
Bank BPS Fakro Muszyna - Scavolini Pesaro
Scavolini Pesaro (F)
21/12
Bank BPS Fakro Muszyna - Dynamo Moskva
Dynamo Moskva (F)
11/01
Scavolini Pesaro - Crvena Zvezda Beograd
Scavolini Pesaro (F)
12/01
Dynamo Moskva - Scavolini Pesaro
Dynamo Moskva (F)
17/01
Crvena Zvezda Beograd - Bank BPS Fakro Muszyna
Bank BPS Fakro Muszyna (F)
17/01
VK Modranska Prostejov - Fenerbahçe Universal
Fenerbahçe Opet (F)
01/02
Dresdner SC - Dynamo Kazan
Dynamo Kazan (F)
01/02
Voléro Zürich - Azerrail Baku
Azerrail Baku (F)
01/02
Atom Trefl Sopot - Rabita Baku
PGE Atom Trefl Sopot (F)
01/02
MC-Carnaghi Villa Cortese - Dynamo Moskva
AsystelCarnaghi Villacortese (F)
01/02
Bank BPS Fakro Muszyna - RC Cannes
RC Cannes (F)
02/02
Eczacibasi VitrA - Vakifbank Günes Sigorta Türk Telekom
Vakifbank (F)
02/02
Norda Foppapedretti Bergamo - Scavolini Pesaro
Norda Foppapedretti Bergamo (F)
02/02
RC Cannes - Bank BPS Fakro Muszyna
RC Cannes (F)
07/02
Azerrail Baku - Voléro Zürich
Azerrail Baku (F)
08/02
Rabita Baku - Atom Trefl Sopot
Telekom Baku (F)
09/02
Dynamo Kazan - Dresdner SC
Dynamo Kazan (F)
09/02
Vakifbank Günes Sigorta Türk Telekom - Eczacibasi VitrA
Vakifbank (F)
09/02
Dynamo Moskva - MC-Carnaghi Villa Cortese
AsystelCarnaghi Villacortese (F)
09/02
Fenerbahçe Universal - VK Modranska Prostejov
Fenerbahçe Opet (F)
09/02
Scavolini Pesaro - Norda Foppapedretti Bergamo
Norda Foppapedretti Bergamo (F)
09/02
Rabita Baku - Fenerbahçe Universal
Fenerbahçe Opet (F)
22/02
Dynamo Kazan - Azerrail Baku
Dynamo Kazan (F)
22/02
Vakifbank Günes Sigorta Türk Telekom - RC Cannes
Vakifbank (F)
23/02
MC-Carnaghi Villa Cortese - Norda Foppapedretti Bergamo
AsystelCarnaghi Villacortese (F)
23/02
Azerrail Baku - Dynamo Kazan
Azerrail Baku (F)
28/02
Fenerbahçe Universal - Rabita Baku
Fenerbahçe Opet (F)
29/02
Norda Foppapedretti Bergamo - MC-Carnaghi Villa Cortese
Norda Foppapedretti Bergamo (F)
29/02
RC Cannes - Vakifbank Günes Sigorta Türk Telekom
RC Cannes (F)
01/03
RC Cannes - MC-Carnaghi Villa Cortese
RC Cannes (F)
24/03
Fenerbahçe Universal - Dynamo Kazan
Fenerbahçe Opet (F)
24/03
Dynamo Kazan - MC-Carnaghi Villa Cortese
Dynamo Kazan (F)
25/03
Fenerbahçe Universal - RC Cannes
Fenerbahçe Opet (F)
25/03