Zenit Kazan - Knack Randstad Roeselare
Zenit Kazan
24/10
Hypo Tirol Innsbruck - VfB Friedrichshafen
VfB Friedrichshafen
24/10
VfB Friedrichshafen - Zenit Kazan
Zenit Kazan
31/10
Knack Randstad Roeselare - Hypo Tirol Innsbruck
Knack Roeselare
31/10
Zenit Kazan - Hypo Tirol Innsbruck
Zenit Kazan
14/11
Knack Randstad Roeselare - VfB Friedrichshafen
Knack Roeselare
14/11
Hypo Tirol Innsbruck - Zenit Kazan
Zenit Kazan
21/11
VfB Friedrichshafen - Knack Randstad Roeselare
VfB Friedrichshafen
21/11
Zenit Kazan - VfB Friedrichshafen
Zenit Kazan
05/12
Hypo Tirol Innsbruck - Knack Randstad Roeselare
Knack Roeselare
05/12
VfB Friedrichshafen - Hypo Tirol Innsbruck
Hypo Tirol Innsbruck
12/12
Knack Randstad Roeselare - Zenit Kazan
Zenit Kazan
12/12
Budvanska Rivijera Budva - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv Novosibirsk
24/10
Berlin Recycling Volleys - Jihostroj Ceské Budejovice
Berlin Recycling Volleys
25/10
Jihostroj Ceské Budejovice - Budvanska Rivijera Budva
Jihostroj Ceské Budejovice
30/10
Lokomotiv Novosibirsk - Berlin Recycling Volleys
Lokomotiv Novosibirsk
31/10
Jihostroj Ceské Budejovice - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv Novosibirsk
13/11
Berlin Recycling Volleys - Budvanska Rivijera Budva
Berlin Recycling Volleys
13/11
Lokomotiv Novosibirsk - Jihostroj Ceské Budejovice
Lokomotiv Novosibirsk
20/11
Budvanska Rivijera Budva - Berlin Recycling Volleys
Berlin Recycling Volleys
21/11
Berlin Recycling Volleys - Lokomotiv Novosibirsk
Berlin Recycling Volleys
04/12
Budvanska Rivijera Budva - Jihostroj Ceské Budejovice
OK Budva
05/12
Lokomotiv Novosibirsk - Budvanska Rivijera Budva
Lokomotiv Novosibirsk
12/12
Jihostroj Ceské Budejovice - Berlin Recycling Volleys
Jihostroj Ceské Budejovice
12/12
ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - Tours VB
Zaksa Kedzierzyn-Kozle
23/10
Diatec Trentino - Crvena Zvezda Beograd
Itas Trentino
25/10
Crvena Zvezda Beograd - ZAKSA Kedzierzyn-Kozle
Zaksa Kedzierzyn-Kozle
30/10
Tours VB - Diatec Trentino
Itas Trentino
01/11
Crvena Zvezda Beograd - Tours VB
Tours
13/11
Diatec Trentino - ZAKSA Kedzierzyn-Kozle
Itas Trentino
14/11
ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - Diatec Trentino
Itas Trentino
21/11
Tours VB - Crvena Zvezda Beograd
Tours
22/11
Diatec Trentino - Tours VB
Itas Trentino
05/12
ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - Crvena Zvezda Beograd
Zaksa Kedzierzyn-Kozle
06/12
Tours VB - ZAKSA Kedzierzyn-Kozle
Zaksa Kedzierzyn-Kozle
12/12
Crvena Zvezda Beograd - Diatec Trentino
Itas Trentino
12/12
ACH Volley Ljubljana - Generali Haching
Generali Haching
24/10
VC Euphony Asse-Lennik - Lube Banca Marche Macerata
Cucine Lube Civitanova
24/10
Generali Haching - VC Euphony Asse-Lennik
Generali Haching
31/10
Lube Banca Marche Macerata - ACH Volley Ljubljana
Cucine Lube Civitanova
01/11
Generali Haching - Lube Banca Marche Macerata
Cucine Lube Civitanova
14/11
ACH Volley Ljubljana - VC Euphony Asse-Lennik
ACH Volley Ljubljana
14/11
Lube Banca Marche Macerata - Generali Haching
Cucine Lube Civitanova
21/11
VC Euphony Asse-Lennik - ACH Volley Ljubljana
ACH Volley Ljubljana
21/11
VC Euphony Asse-Lennik - Generali Haching
Generali Haching
05/12
ACH Volley Ljubljana - Lube Banca Marche Macerata
ACH Volley Ljubljana
05/12
Generali Haching - ACH Volley Ljubljana
ACH Volley Ljubljana
12/12
Lube Banca Marche Macerata - VC Euphony Asse-Lennik
Cucine Lube Civitanova
12/12
Dynamo Moskva - Tomis Constanta
Dynamo Moskva
23/10
Skra Belchatów - Fenerbahçe
PGE Skra Belchatów
24/10
Fenerbahçe - Dynamo Moskva
Dynamo Moskva
31/10
Tomis Constanta - Skra Belchatów
PGE Skra Belchatów
01/11
Skra Belchatów - Dynamo Moskva
PGE Skra Belchatów
14/11
Tomis Constanta - Fenerbahçe
Tomis Constanta
15/11
Fenerbahçe - Tomis Constanta
Fenerbahçe HDI Sigorta
21/11
Dynamo Moskva - Skra Belchatów
PGE Skra Belchatów
22/11
Dynamo Moskva - Fenerbahçe
Dynamo Moskva
05/12
Skra Belchatów - Tomis Constanta
PGE Skra Belchatów
05/12
Tomis Constanta - Dynamo Moskva
Dynamo Moskva
12/12
Fenerbahçe - Skra Belchatów
PGE Skra Belchatów
12/12
Noliko Maaseik - CAI Teruel
Greenyard Maaseik
23/10
Arkas Spor - Marek Union-Ivkoni Dupnitsa
Arkas Spor
24/10
Marek Union-Ivkoni Dupnitsa - Noliko Maaseik
Greenyard Maaseik
31/10
CAI Teruel - Arkas Spor
Arkas Spor
31/10
Arkas Spor - Noliko Maaseik
Greenyard Maaseik
13/11
Marek Union-Ivkoni Dupnitsa - CAI Teruel
Marek Union-Ivkoni Dupnitsa
15/11
Noliko Maaseik - Arkas Spor
Greenyard Maaseik
20/11
CAI Teruel - Marek Union-Ivkoni Dupnitsa
CV Teruel
21/11
Arkas Spor - CAI Teruel
Arkas Spor
04/12
Noliko Maaseik - Marek Union-Ivkoni Dupnitsa
Greenyard Maaseik
04/12
Marek Union-Ivkoni Dupnitsa - Arkas Spor
Arkas Spor
12/12
CAI Teruel - Noliko Maaseik
Greenyard Maaseik
12/12
Remat Zalau - Bre Banca Lannutti Cuneo
Bre Lannutti Cuneo
23/10
Arago de Sète - Asseco Resovia Rzeszów
Asseco Resovia Rzeszów
25/10
Bre Banca Lannutti Cuneo - Arago de Sète
Bre Lannutti Cuneo
31/10
Asseco Resovia Rzeszów - Remat Zalau
Asseco Resovia Rzeszów
31/10
Asseco Resovia Rzeszów - Bre Banca Lannutti Cuneo
Bre Lannutti Cuneo
14/11
Arago de Sète - Remat Zalau
Sète
15/11
Bre Banca Lannutti Cuneo - Asseco Resovia Rzeszów
Bre Lannutti Cuneo
20/11
Remat Zalau - Arago de Sète
Sète
21/11
Remat Zalau - Asseco Resovia Rzeszów
Asseco Resovia Rzeszów
04/12
Arago de Sète - Bre Banca Lannutti Cuneo
Bre Lannutti Cuneo
06/12
Asseco Resovia Rzeszów - Arago de Sète
Asseco Resovia Rzeszów
12/12
Bre Banca Lannutti Cuneo - Remat Zalau
Bre Lannutti Cuneo
12/12
Dynamo Moskva - Diatec Trentino
Dynamo Moskva
15/01
Arkas Spor - Skra Belchatów
PGE Skra Belchatów
15/01
ACH Volley Ljubljana - Bre Banca Lannutti Cuneo
Bre Lannutti Cuneo
15/01
Asseco Resovia Rzeszów - Lube Banca Marche Macerata
Cucine Lube Civitanova
15/01
Berlin Recycling Volleys - Zenit Kazan
Zenit Kazan
16/01
ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - Noliko Maaseik
Zaksa Kedzierzyn-Kozle
16/01
Zenit Kazan - Berlin Recycling Volleys
Zenit Kazan
22/01
Noliko Maaseik - ZAKSA Kedzierzyn-Kozle
Zaksa Kedzierzyn-Kozle
22/01
Bre Banca Lannutti Cuneo - ACH Volley Ljubljana
Bre Lannutti Cuneo
22/01
Skra Belchatów - Arkas Spor
Arkas Spor
23/01
Diatec Trentino - Dynamo Moskva
Itas Trentino
23/01
Lube Banca Marche Macerata - Asseco Resovia Rzeszów
Cucine Lube Civitanova
23/01
ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - Arkas Spor
Zaksa Kedzierzyn-Kozle
05/02
Zenit Kazan - Dynamo Moskva
Zenit Kazan
06/02
Lube Banca Marche Macerata - Bre Banca Lannutti Cuneo
Cucine Lube Civitanova
06/02
Arkas Spor - ZAKSA Kedzierzyn-Kozle
Zaksa Kedzierzyn-Kozle
12/02
Dynamo Moskva - Zenit Kazan
Zenit Kazan
13/02
Bre Banca Lannutti Cuneo - Lube Banca Marche Macerata
Bre Lannutti Cuneo
13/02
Zenit Kazan - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv Novosibirsk
16/03
Bre Banca Lannutti Cuneo - ZAKSA Kedzierzyn-Kozle
Bre Lannutti Cuneo
16/03
ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - Zenit Kazan
Zenit Kazan
17/03
Bre Banca Lannutti Cuneo - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv Novosibirsk
17/03